Отборът на Поморие направи равен мач с Лудогорец II

futbol-2ОФК „ Поморие“ игра в Разград срещу „Лудогорец II“ в мач от IX кръг на Втора професионална лига. Тимът на Радослав Боянов спечели 1 точка при гостуването си на стадион „Лудогорец-Арена“ и си запази петата позиция. Има 14 точки на сметката си и  е само на три от втория -Монтана.

Мачът се игра под непрекъснат дъжд като по-опитният отбор на гостите от Поморие успя да поведе в резултата в 39-та минута чрез Живко Петков. Той отново опита да удари във вратата  на Лудогорец II   в 43 мин.,  но Наумов спаси. През второто полувреме,  в 46 мин. стана  смяна в отбора на Поморие, излезе Христов, влезе Стефанов. В 53 мин. Йорданов  вкара  гол за Лудогорец II .  Вратарят на Поморие Тодоров спаси удар в своята врата. В 76 мин. Климентов  вкара втори гол   за Лудогорец II . Точката за гостите дойде в последната минута на добавеното време след гол с глава на Любомир Божинов,след центриране от статично положение. Краен резултат от срещата 2:2.