ОФК “Поморие” загуби в последният си мач за годината

Отборът на ОФК “Поморие” загуби последния си мач от есенния полусезон на “Б” група. В играта със състава от Банско,възпитаниците на Малин Орачев отстъпиха като домакини с 0:1.
През I-то полувреме доскорошният лидер в класирането на втория ешалон направи редица пропуски. На два пъти Ахмедов не бе концентриран и пропусна да отбележи от наказателното поле.Удар на Шоколаров пък премина на сантиметри от дясната греда. В последната минута на I-то полувреме силен изстрел на Ахмедов разтресе напречната греда.В 54-та минута късметът бе на страната на гостите и те откриха резултата.Точен с глава беше Г. Фикийн. В герой на мача се превърна вратарят на гостите, който се намеси решаващо при редица положения на Поморие.