ОФК Поморие с драматична победа при гостуването си на ФК Царско село

ОФК Поморие постигна драматична победа с 3:2 при гостуването си на ФК Царско село София, в мач от XII кръг на първенството на Втора лига.
Срещата протече напрегнато и бе изпълнена с обрати в резултата. Първо гостите от Поморие използваха една бърза атака чрез Ахмедов и Шерденов и последният отбеляза първият гол в срещата. След 10 минути домакините изравниха с гол от дузпа и така завърши полувремето.

През второто полувреме домакините отбелязаха нов гол и поведоха с 2:1 ,но решаващо се оказа влизането в 68-ата минута на Иван Колев от Поморие, който отбеляза 2 гола и доведе резултата до 3:2 в полза на гостите от крайморския град.

Предстои пауза в първенството, в която отборът на ОФК “Поморие” ще тренира на своя стадион. Не се предвиждат контролни срещи.