„Поморие” победи „Спартак”- Плевен

Отборът на Поморие постигна поредна победа в първенството на “Б” група. Възпитаниците на Малин Орачев се наложиха с 1:0 като домакини на Спартак /Плевен/.

През I-то полувреме опасности пред двете врати почти липсваха. Милен Танев можеше да открие още в самото начало, но ударът му излезе на сантиметри в аут. През II-та част “Поморие” успя да открие резултата в 50-та минута, след като Ахмедов се възползва от лошо изчистена топка и прати кълбото в мрежата. В 66-та минута гостите останаха с човек по-малко, след като Теодор Михайлов получи 2-ри жълт и съответно червен картон. Въпреки това, до края на мача резултатът остана непроменен и „Поморие” добави нови 3 точки в актива си.

В следваща среща ОФК “Поморие” гостува на ПФК “Лудогорец II” в гр. Разград на 16.04.2016 г. /събота/,  от 17:00 часа.