Поредно равенство на “Поморие”

Футболистите на ОФК „Поморие“ записаха поредно равенство в домакинствата си. В мач от XII кръг на Втора Лига на стадион Лазур в  Бургас, където приемат гостите си, възпитаниците на старши треньора Веселин Бранимиров завършиха наравно 1:1 с „Черноморец“ /Балчик/.

Резултата откри Живко Петков в 47-та минута. Той се появи като резерва в тима на Поморие от началото на II полувреме и още с първото си докосване вкара топката в мрежата с глава. Домакините продължиха да доминират, но пропуски направиха капитанът Георги Петков и Бекир Расим на два пъти.

Вместо да удвоят преднината си, поморийци допуснаха изравняване 2 минути преди края. След продължително разбъркване точен беше резервата Мирослав Начев.

В следващия XIII кръг на първенството отборът на ОФК „Поморие“ гостува на ОФК „Несебър“ на 29.10. /неделя/ от 15:00 часа на стадиона в Несебър.