Равенство в Стара Загора, отборът на Поморие игра с човек по-малко

С равенство завърши футболната среща на ОФК „Поморие” срещу „Верея” в Стара Загора. Отборът на Поморие имаше превъзходство почти през цялата среща, като пропусна няколко изгодни положения. Удари на два пъти гредите- в 43-та минута Милен Танев прехвърли вратаря на домакините и топката срещна напречната греда, а в 55-та минута гредата за втори път помогна на домакините след удар на Яни Пехливанов. Близо 30 минути отборът на Поморие игра с човек по-малко, след червен картон в 60-та минута на Деян Лозев. В крайна сметка гол не бе отбелязан и срещата завърши при резултат 0:0.

Следващата среща на ОФК “Поморие” е на 09.04.2016 г. /събота/, от 17:00 с отбора на ПФК “Спартак” -Плевен на стадиона в Поморие.