Турнирът по футбол Pomorie cup 2017 е открит

Турнирът  Pomorie cup 2017 бе открит днес с два мача. В първия мач ОФК “Несебър” и ОФК “Карнобат” завършиха при равен резултат 1:1.

Във втория мач  ОФК “Поморие” загуби с 0:1 от „Созопол”. Първото полувреме премина при равностойна игра, без сериозни голови положения и пред двете врати. В 42-та минута обаче Д. Христов пресече пас към вратаря и прехвърли Тодоров за 0:1. През втората част възпитаниците на старши треньора Малин Орачев доминираха, но така и не успяха да стигнат до изравнително попадение. На два пъти Ахмед Ахмедов можеше да се разпише. В първата ситуация от непосредствена близост не успя да намери очертанията на вратата, а във втората – хубавият му пробив завърши с мощен изстрел, който срещна дясната греда.