ФК “Созопол” и ПФК “Локомотив”- Пловдив са финалисти в Pomorie cup 2015

ФК “Созопол” ще спори с ПФК “Локомотив” Пловдив за I-то място на турнира Pomorie cup на 14.02.2015 г. /събота/.
Отборът на ПФК “Локомотив” Пловдив се класира за финала на турнира Pomorie cup 2015,след като надигра категорично отбора на ФК “Тунджа” Ямбол с 3:0. Головете за тима от “А” група вкараха Йохан Ласимант в 17-та минута, Александър Якимов –в 71-та минута,Бранимир Костадинов –в 73-та минута.
Пловдивчани оглавиха класирането в своята група с 4 точки, следвани от ПСФК “Черноморец” Бургас с 2 точки и ФК “Тунджа” Ямбол с 1 точка.

Във втората среща днес 12.02. /четвъртък/, ФК “Созопол” победи с 3:0 отбора на ПФК “Берое”. Головете вкараха Илиян Шерденов във 21-та минута, Станимир Баев с 2 гола,в 40-та минута от дузпа и в 48-та минута.

Известна стана и програмата за последният ден на турнира, в който ще се разпределят местата в крайното класиране.
Мачовете са на 14.02. /събота/ са:
– от 11:00 часа за V и VI място играят ОФК “Поморие” – ФК “Тунджа” Ямбол,
– от 13:00 часа е мачът за III и IV място между ПСФК “Черноморец” Бургас – ПФК “Берое” Стара Загора.
А от 15:00 часа е финала за купата между ПФК “Локомотив” Пловдив-ФК “Созопол”.