75- годишен се удави в Китен

На 19.06.т.г. около 16.30 ч. в Районно управление – Приморско е получено съобщение за удавен мъж в района на Южния плаж в Китен, между постове №1 и №2. Установено е, че това е 75- годишен пловдивчанин, който бил на плаж заедно със съпругата си. По нейни данни целия ден били изложени на слънце, като при влизането на пловдивчанина във водата му прилошало, вследствие на което паднал и се удавил. Тялото му е изпратено за аутопсия в отделение «Съдебна медицина» към УМБАЛ – Бургас. По случая е образувано досъдебно производство.