Медали за състезателите на Клуб по спортни танци „Блясък” -Поморие

На 10 юни в град Казанлък се проведоха турнири от Държавния спортен календар на Българска федерация на клубовете по спортни танци. Клуб по спортни танци „Блясък“ с треньор Веселин Тодоров се представи с четирима от своите състезатели.

В Националния турнир, в клас 9Е, Златин Янев и Христина Налбантова се класираха на първо място и спечелиха златните медали. В турнир „Купа Казанлък“ във възрастова група „Деца I“ Златин и Христина отново бяха най-добри и завоюваха златните медали в стандартната програма, а в латиноамериканската взеха бронзови медали.

В Национален турнир „Млади надежди“ във възрастова група до 9 години Виктория Иванова се класира на 4 място на стандарт и 6 място на латина, а Сияна Русанова зае 5 място в латиноамериканските и 7 място в стандартните танци.