ОФК “Поморие” оглави класирането в “Б” ПФГ

Четвърта поредна победа записа отборът на ОФК “Поморие”, с което оглави класирането в “Б” ПФГ. След по-добра игра през целия мач, поморийските футболисти заслужено стигнаха до успеха с гол на Ахмед Ахмедов в 65 мин., след отлично подаване на Милен Танев и пробив на Яни Пехливанов.
В 85 мин., след удар на Георги Петков с глава,топката бе избита от гол линията от защитник на “Добруджа” и до втори гол не се стигна.
Вече четвърта поредна среща отборът на ОФК “Поморие” не е допуснал гол в собствената си врата.

На следваща среща ОФК “Поморие” приема на свой терен отбора на ПФК “Дунав” Русе на 22.08. /събота/, от 20:00 часа. Очаква се дербито  да бъде наблюдавано от много фенове на клуба, гости на града и голяма група гостуващи фенове.

По време на мача ще бъдат раздадени шалове с емблемата на ОФК “Поморие”.