„Поморие” загуби от „Септември”

Отборът на ОФК “Поморие” загуби като гост от отбора  на “Септември” -Симитли с 2:1. Първоначално успя да поведе в 27-та минута. След продължително разиграване на топката в наказателното поле на домакините, Христо Лемперов от 10-ина метра по диагонала с отмерен нисък удар откри резултата. Само пет минути по-късно опитният Владимир Каптиев финтира Димитър Попов и простреля вратаря Янко Георгиев за 1:1. В 73-та минута, след центриране отдясно на Каптиев, Гущеров направи обрата пълен, отбелязвайки втория гол за „Септември”. В 83-та минута Даниел Стоянов падна в наказателното поле на Септември, но главният съдия Георги Гинчев му вдигна жълт картон за симулация.

До края на срещата гостите се преместиха пред вратата на „Септември”, но въпреки многото положения не можа да се стигне до изравняване.

В следваща среща ОФК “Поморие” гостува на ПФК “Ботев” Гълъбово на 21.05.2016 г. /събота/ от 18:00 часа