Резултати от втория ден на турнира “Pomorie cup 2015 “

В първата среща от втория ден на турнира “Pomorie cup 2015 “, футболистите на  ОФК “Поморие” отстъпиха с 0:1 от ФК “Созопол”. Единственият гол бе реализиран в 72-та минута от Ивайло Русев. Така спорът за I-то място в групата ще се реши в срещата ПФК “Берое”- ФК “Созопол” на 12.02. / четвъртък/.

ПФК “Берое” също спечели срещу ОФК “Поморие” с 1:0.

Във втората среща от втория ден на турнира “Pomorie cup”, отборите на ПСФК “Черноморец” Бургас и ФК “Тунджа” – Ямбол завършиха при резултат 1:1.

Отборът на ФК “Тунджа” откри резултата в 33-та минута чрез Станислав Славов, а 6 минути по-късно Михаел Орачев изравни за “Акулите” от дузпа.

Така след два изиграни мача “Черноморец” имат 2 точки, а отборите на ПФК “Локомотив” Пловдив и ФК “Тунджа” Ямбол имат по 1 точка.

Последната среща в групата е между ПФК “Локомотив” Пловдив и ФК “Тунджа” Ямбол на 12.02. /четвъртък/ от 13:00 часа.

3 Отзиви

1. A taka da padat tes bezdarnici ot poslednoto mqsto da ne se otarvat!

2. Se s po 1 na 0 nai mn da me boli

3. Потребител

Черноморец-Поморие 2 не загуби! На мачовете виждам, че повече от двама – трима поморийци не се допускат до титулярния състав! И за да влезе помориец, задължително се сменя такъв, за да се запази статуквото! Ей, хора, ограничението се отнася за състезатели живеещи извън Европейския съюз!!!