Резултати от изиграните срещи на детско-юношеските формации на Поморие

Резултати от играните срещи на детско-юношеските формации на Поморие през седмицата:

• Отбор Юноши младша възраст загуби с 0:4 на свой терен от отбора на Бургас спорт.
  • Отбор Деца победи с 3:1 в домакинска среща на своя стадион в  Поморие отбора на ФК „Бургас спорт“. Голмайстори за Поморие – Тодор Тузлуков -2 гола и Димитър Филипов -1 гол.
  • Възпитаниците на треньора Венелин Тальоков от  Футбол 9 победиха с 7:0 отбора на Карнобат на с.к. „Каменица-Арена“ в Бургас.Голмайстори : Давид Абрашев – 5 гола, Георги Симеонов -1 гол и Валентин Мавродиев -1 гол.
  • Отбор Футбол 7 игра отложена среща от 14-ти кръг с отбора на ФК „Вихър“ /Айтос/ на 19.04. /четвъртък/ на с.к. „Звездичка“ Бургас. Децата на треньора Красимир Пчеларов победиха с 4:2, а головете реализираха Кристиян Анастасов -2 ,Борислав Пчеларов -1 и Денис Кьосеосман -1.На 21.04. /събота/ играха с отбора на Несебър и загубиха с 0:2.
  • ДПГ Футбол 7 игра на 19.04. /четвъртък/ отложената среща от 14-ти кръг с отбора на ФК „Чайка“ на с.к. „Каменица-Арена“ Бургас. Отборът на Поморие победи с 4:0 . Голмайстори: Денис Кьосеосман -2 гола, Георги Парушев -1 гол и 1- автогол.На 21.04. /събота/ завършиха наравно 2:2 с отбора на „Нефтохимик 3“. Головете за своя отбор отбелязаха Борислав Пчеларов и Георги Парушев.
  • Малките футболисти от отбора на Футбол 5 загубиха с 6:1 от отбора на ПСФК „Черноморец 1919“ на 22.04. /неделя/ на с.к. „Бъдеще“ в гр. Бургас. Голът за Поморие отбеляза Христо Широков