График на сметоизвозването в община Поморие от 1 октомври

Графикът на сметоизвозването в община Поморие от 1 октомври е следния:

Веднъж седмично

гр. Поморие

Наряд I – понеделник:

ул. Княз Борис I, ул. Пазарна, ул. Сливница, ул. Граф Игнатиев, ул. Лозарска, ул. Сан Стефано, ул. Цар Калоян, ул. Гурко, ул. Опълченска, ул. Патриарх Евтимий, ул. Генерал Скобелев, ул. Буздлуджа, ул. Екзарх Йосиф, ул. Черковна, ул. Цар Самуил, ул. Антим I, ул. Хаджи Димитър, ул. Трети март, ул. Райна Княгиня, ул. Иван Вазов, ул. Васил Левски, ул. Добрич, ул. Тутракан, ул. Йордан Йовков, ул. Одрин, ул. Лозенградска, ул. Търговска, ул. Петър Берон, ул. Гео Милев, ул. Ал. Стамболийски, ул. Димо Хаджидимов, ул. Ангел Кънчев, ул. Любен Каравелов, ул. Илинден, ул. Княз Борис I, ул. Средна Гора, ул. Солна

Наряд II – вторник:

ул. Смирна, ул. Мусала /от ул. Манастирска до ул. Княз Борис I/, ул. „Никола Вапцаров“, ул. Манастирска, ул. Иван Вазов, ул. Цар Симеон, ул. Хан Аспарух, ул. Витоша, ул. Крайбрежна, ул. Хан Крум, ул. Раковски, ул. Цар Освободител, ул. Раковски, ул. Стара планина, ул. Преслав, ул. Дунав, ул. Цар Шишман, ул. Рибарска, ул. Черно море, ул. П.С. Катрафилов, ул. Димо Хаджидимов, ул. Ангел Кънчев, ул. Плиска, ул. Добри Чинтулов, ул. Захари Стоянов, кв. Свобода, ул. Хан Кубрат, ул. Стефан Караджа, ул. Нептун, ул. Крайбрежна, м-т Кротиря, ул. Чайка, местност Лахана, местност Кошарите.

Наряд III – сряда:

ул. Булаир, ул. Македония, ул. Тракия, ул. Лозенградска, ул. Цар Асен, ул. Братя Миладинови, ул. Велико Търново, ул. Бенковски, ул. Ахелой, ул. Паисий Хилендарски, ул. Йордан Йовков, ул. П. К .Яворов, ул. Вардар, ул. Люлебургаз, ул. Бунар Хисар, ул. Трапезица, ул. Беласица, ул. Алеко Константинов, ул. Отец Паисий, ул. Велико Търново, ул. Съединение, ул. Христо Ботев, ул. Шипка, ул. Хаджи Димитър, ул. Пирин, ул. Мусала, ул. Смирна, ул. Републиканска,  ул. Гоце Делчев, ул. Столетов, ул. Оборище, ул. Солено езеро, ул. Родопи, ул. Искър, ул. Изгрев, ул. Камчия

Наряд IV-четвъртък

Ул. Морска, ул. Драва, ул. Петко Войвода, ул. Георги Кондолов, ул. Струма, ул. Ивайло. Ул. Лазар Маджаров, ул. Места, ул. Странджа, ул. Цветница, ул. Възраждане, ул. Панайот Волов, ул. Марица, ул. П. Славейков, ул. Мусала/ между ул. Марица и ул. Манастирска/

Два пъти седмично – контейнери тип „Бобър“

Вторник и четвъртък

Ул. Яворов /от пресечката с ул. Вардар до пресечката с ул. Сан Стефано/, ул. Европа, Ул. Ропотамо, ул. Тимок, ул. Огоста, ул. Тутхон, ул. Софроний Врачански, ул. Климент Охридски, ул. Княз Борис I / от № 33 до № 49/, ул. България / , кв. Свобода / междублоковото пространство/, ул. Мусала, ул. Петър Берон,

Три пъти седмично – контейнери тип „Бобър

Понеделник, сряда и петък

ул. Княз Борис I / от пресечката с ул. Манастирска до автогара/, кв. Свобода /бл.15/, ул. Сливница, Ул. Крайбрежна / срещу хотел Софарма/, ул. Яворов / от пресечката с ул. Сан Стефано до ул. Съединение/, ул. Екзарх Йосиф, ул. Цар Петър, ул. Нео Анхиало, ул. Цар Иван Александър, ул. Проф. Стоянов, ул. Княз Александър Батенберг

Населени места – община Поморие

Понеделник:

Гр. Ахелой гр. Район 1 – районът южно от ул. „Цар Симеон”- ул. „Рила”,ул. „Черно море”, ул. „Искър”, ул. „Стара планина”, ул. „Зорница,”, ул. „Средна гора”, ул. „Елхово”, районът около стадиона.

с. Косовец,  с. Страцин, с. Белодол

Вторник:

гр. Ахелой Район 2-районът северно от ул. „Цар Симеон”,-ул. „Рила”, ул. „Искър”, ул. „Дунав”, ул. „Слънчев бряг”, ул. „Струма”, ул. „Велека”, ул. „Кокиче”, ул. „Емона”, ул. „Плиска”, ул. „Шипка”,  ул. „Роза”, ул. „Русалка”, ул. „Изгрев”

с. Бата, с. Дъбник

Сряда:

с. Горица, с. Габерово, с. Лъка,

гр. Каблешково район 1 – западната част на населеното място – между ул. Черно море, ул. Иван Вазов, ул. Стара планина

Четвъртък:

гр. Каблешково район 2 – източната и южната  част на населеното място

с. Гълъбец,  с. Александрово, с. Медово

Петък:

с. Порой, кв. Каменар, с. Козичино.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *