Хандбал: Поморие загуби от Стражица с 4 гола, отлагат срещата с ЦСКА

Отборът на Поморие загуби като гост от “Левски 1920″ – Стражица с 4 гола разлика в мач от ХІІ кръг на АРХГ – жени. През първата част домакините водиха убедително при резултат 14:9. Едва през второто полувреме поморийки се активизираха в играта и на два пъти стопиха преднината в резултата с разлика от 1 гол. Срещата завърши при резултат 28:24.

Следващата хандбална среща на ОХК”Поморие” ще се състои на 12 април във Велико Търново срещу “Етър 64”, а мача срещу ЦСКА, който трябваше да се играе на 22 март в Поморие, се отлага за 26 април.

3 Отзиви

1. Анонимен

Какви са тези големи паузи в първенството и то не на коя да е дивизия, а на А група-професионалната ни лига?
    Пожелавам на Поморие да играе в европейски и световни турнири!

2. Аз не познавам отбора на Стражица,но ги гледах в Поморие.Разполагат с доста качествени състезателки и много амбициозен тренер.Желая им успех за в бъдеше.

Незнам какво си гледал,но номер 1 е треньорът им.