“Поморие” и Ботев /Враца/ с нулево равенство

ОФК “Поморие” завърши с Ботев /Враца/ с равенство 0:0 в мач от  7-мия кръг от първенството на Втора лига.

Повече интересни моменти имаше през  първото полувреме.При най-чистите ситуации двата отбора си размениха по един удар в напречната греда. В 26-та минута Ахмед Ахмедов от поморийския отбор стреля с глава в стълба,а 10 минути по късно повтори упражнението.

През второто полувреме играта се разпокъса и съперниците заложиха на сигурността. Така до чисти голови положения не се стигна и двубоят закономерно приключи при нулево равенство. Срещата ще се запомни и с 3 принудителни смени, две от които в състава на поморийци.

В следваща среща ОФК “Поморие” гостува на отбора на ПФК “Ботев” /Гълъбово/ на 01.10.2016 г. /събота/,  от 17:00 часа.