Драма на Лазур! Поморие поведе на два пъти в резултата, но загуби

Отборът на Поморие загуби в драматичен мач на стадиона в Бургас от Локомотив (София) с 2:3 в мач от 10-ия кръг на Втора професионална лига. Още в 6-та мин. поморийци поведоха в резултата чрез реализираната  дузпа от Любомир Божинов. Въпреки, че домакините превъзхождаха гостите в играта Мартин Станкев успя да възстанови равенството в резултата в 27 мин. на мача. Едва в последните секунди на първото полувреме Любомир Божинов шутира към вратата на гостите от далечна дистанция и реализира неочакван втори гол.

Въпреки, че момчетата на Веселин Бранимиров стояха по-добре на терена и през втората част на мача гостите успяха да изравнят в 73-та минута чрез Емил Виачи. 10 минути по-късно играчите на Локомотив обърнаха резултата в своя полза чрез гол на Иво Иванов.