ОФК „Поморие“ с втора домакинска победа тази пролет

ОФК „Поморие“ записа втора домакинска победа в пролетния полусезон. В мач от 22-ри кръг на Втора професионална лига възпитаниците на Веселин Бранимиров  успяха да победят с с 1:0 отбора на Оборище /Панагюрище/. Любомир Божинов се разписа след отлично изпълнение от пряк свободен удар. До края на първото полувреме Християн Казаков имаше шанс да вкара гол, но ударът му мина над гредата. В 60-та минута Ахмед Ахмедов отбеляза гол, но попадението бе отменено, заради засада. Малко по-късно хубав удар от фаул на Станислав Дрянов бе избит от Александър Конов от гостите.

В следваща среща  „Поморие“ гостува на ПФК „Монтана“ на 04.04.2018 г. /сряда/, от 18:30 часа. Мачът ще бъде предаван пряко по Диема спорт. В състава на поморийци се завръща наказанияj Слави Шопов, d единственият сигурен отсъстващ е Антон Иванов, който има да изтърпи наказание от още една среща.Всички останали футболисти са на разположение на старши треньора Веселин Бранимиров.