Равен мач на “Поморие” и “Локомотив” /София/

ofk ОФК “Поморие” и Локомотив /София/ завършиха наравно в мач от 6-тия кръг на ВПЛ, игран на 01.09. /събота/ от 17:00 часа на градския стадион в Несебър.

През първото полувреме “Поморие” имаше по-чисти положения и може да съжалява, че не поведе. В 18-та минута Борис Тютюков стреля от въздуха, но вратарят улови, в 37-та минута Любомир Божинов получи в наказателното поле и стреля по диагонала, но вратарят на гостите предотврати сигурен гол. В края на полувремето Тютюков отправи хубав удар, но и този път Любенов успя да спаси.

През втората част не се случи почти нищо интересно и логично нулевото равенство се запази до последния съдийски сигнал. Така отборът на  Поморие изпусна като домакин Локомотив /София/